Úvodní strana » Učebnice

První díl DVD učebnice se zabývá přehledem základních úderových technik rukou a nohou, držením paliček, odlišnými paličkovými údery, pedálovými technikami. Divák má v celém programu možnost volitelného pohledu jednotlivých kamer.
DVD1.jpg

 

Ukázka ZDE

 

 

 

objednat

 

 


Druhý díl DVD učebnice je věnován koordinaci a aplikaci bubnových rudimentů do celé soupravy. Zaměřuje se na systémy koordinace pro ruce a nohy. Jako bonus najdete kapitolu věnovanou ladění a tvorbě zvuku soupravy. Divák má v celém programu možnost volitelného pohledu jednotlivých kamer.

DVD2.jpg


 

Ukázka ZDE

 


 

objednat

 

 


Třetí díl DVD učebnice se zabývá prací s rytmem, vnímáním a používáním timingu a microtimingu, posouváním synkop, polyrytmií a polymetrií. V bonusu najdete praktické rady pro efektivní cvičení s metronomem.

DVD3.jpg
 

Ukázka ZDE

  

objednat


 


Čtvrtý díl DVD učebnice se zaměřuje na otázky praktického použití ve hře. Jednotlivé kapitoly postupují od rytmů a breaků přes improvizaci a tvorbu sól až k budování stylovosti hry. Bonusy obsahují ukázky rytmů a kapitolu o rozdílech v použití dvojšlapky a dvou velkých bubnů.

DVD4.jpg


 

Ukázka ZDE


 objednat

 

Etudy pro malý buben
Publikace obsahuje 75 skladeb pro sólový malý buben, rozdělených do tří notových kapitol. Kniha je určena středně pokročilým a pokročilým hráčům. Nahrávky vybraných etud z knihy ZDE
etudy-pro-maly-buben.jpg

 


Ukázka  ZDEobjednat

 

 


Etudy pro bicí soupravu
Publikace nabízí notové zápisy 30 krátkých sól. Jsou uvedena textem, který vysvětluje postavení etudy mezi ostatními a dává několik rad a tipů, jak každé cvičení hrát. Videa všech cvičení z knihy ZDE

Bicí souprava.jpgUkázka ZDEobjednat
 

 Rytmy a breaky pro bicí soupravu
Kniha obsahuje obecnou metodiku pro přístup ke stavbě rytmů a předělů v doprovodech. Součástí jsou nahrané videoukázky jednotlivých cvičení, ke kterým se čtenář dostává pomocí QR kódu v učebnici.

Rytmy a breaky JPG.jpg
 

 

Ukázka ZDE 

objednat