Úvodní strana » Publikace

 

DVD školy

 

První díl se zabývá přehledem základních úderových technik rukou a nohoudržením paliček, odlišnými paličkovými úderypedálovými technikami. Divák má v celém programu možnost volitelného pohledu jednotlivých kamer.

DVD1.jpg
 

Ukázka ZDE

 

 

objednat

 

 

 

 

 

Druhý díl je věnován koordinaci a aplikaci bubnových rudimentů do celé soupravy. Zaměřuje se na systémy koordinace pro ruce a nohy. Jako bonus najdete kapitolu věnovanou ladění a tvorbě zvuku soupravy. Divák má v celém programu možnost volitelného pohledu jednotlivých kamer.

DVD2.jpg


 

Ukázka ZDE

 

 

objednat

 

 

 

 

 

Třetí díl se zabývá prací s rytmem, vnímáním a používáním timingu a microtimingu, posouváním synkop, polyrytmií a polymetrií. V bonusu najdete praktické rady pro efektivní cvičení s metronomem.

DVD3.jpg
 

Ukázka ZDE

 objednat 


 

 

 

 

Čtvrtý díl se zaměřuje na otázky praktického použití ve hře. Jednotlivé kapitoly postupují od rytmů a breaků přes improvizaci a tvorbu sól až k budování stylovosti hry. Bonusy obsahují ukázky rytmů a kapitolu o rozdílech v použití dvojšlapky a dvou velkých bubnů.

DVD4.jpg


 

Ukázka ZDE


 


objednat 

 

 

 

 

 


 NOTOVÉ UČEBNICE

Etudy pro malý buben

Publikace obsahuje 75 skladeb pro sólový malý buben, rozdělených do tří kapitol. Kniha je určena středně pokročilým a pokročilým hráčům.

etudy-pro-maly-buben.jpg

 

Nahrávky vybraných etud z knihy ZDE

 

 

objednat 

 

 


 

 

Etudy pro bicí soupravu
Publikace nabízí zápisy 30 krátkých sól. Jsou uvedena textem, který vysvětluje postavení etudy mezi ostatními a dává několik rad a tipů, jak každé cvičení hrát.

Bicí souprava.jpg

 

Videa všech cvičení z knihy ZDE 

objednat