Úvodní strana » Novinky

 

Nové CD Zakopaný romance S.jpg
Po předchozím experimentálním albu Disgraffiti jsem se pustil do „vymetání šuplíku“ s demosnímky písniček, které jsem napsal napříč předchozími více než dvaceti lety. Většinou zůstaly v podobě fragmentů hudby a textu, několik z nich se ale objevilo i na některých předcházejících titulech. Rozhodl jsem se ty staré demosnímky dodělat, vytvořit z nich kolekci v podobě nových nahrávek a shrnout je pod názvem ZAKOPANÝ ROMANCE do formy CD. Pro album vzniklo i několik čerstvých novinek a myslím, že se máte na co těšit! 

CD můžete objednat ZDE                                                                                                                                                                                      

 

Zakopaný romance.jpg

 

Kapela Zakopaný romance
Protože si chci písně z chystaného alba zahrát i živě, rozhodl jsem se pro tuto příležitost dát dohromady doprovodnou kapelu. A aby to bylo ještě zajímavější, napadlo mě, že ji poskládám výhradně z ženských hudebnic. Že jsou nejenom atraktivní na pohled, ale také výborně hrají a zpívají, se budete moci přesvědčit na některém z chystaných vystoupení. Premiéra proběhne na křtu CD v kině MAT v Praze 11. 10. 2017. V repertoáru máme i pár rockových vypalovaček ze světa a určitě se nebudete nudit...

Objednávky koncertních vystoupení ZDE

 

 

Olympic Plugged Unplugged Tour a Permanent Tour 2017
V letošním roce kapela oslaví už 55 let své existence a na podzim se k tomuto jubileu chystají náležité oslavy. Jaro a léto však bude patřit hlavně koncertování v programech Plugged Unplugged a Permanent Tour, v létě nás pak čeká řada festivalů a koncertů pod širým nebem.
Olympic 2017.png

 

 

 

 

 

 

 

Olympic 3LP Trilogie souhvězdí
V dubnu vyšlo u Supraphonu jako speciální LP edice trojalbum Trilogie souhvězdí ve společném packu. 
Olympic Trilogie.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Drumwave 
Projekt, který funguje už devět let, prošel několika podobami od prvního koncertního turné v roce 2008, přes „druhou vlnu Drumwave“, kterou bylo v roce 2011 album Second Wave for Sophisticated Junkies, až po program Disgraffiti, který spatřil světlo světa jako CD v roce 2014. Kromě těchto titulů je Drumwave zaznamenáno také na koncertním DVD Evening for The Advanced, které zachytilo atmosféru jednoho z koncertů „první vlny“ tohoto projektu.
m.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V současné době připravuji novou tvář DRUMWAVE. Další informace o projektu naleznete na www.drumwave.cz