Úvodní strana » Novinky

 

Album Zakopaný romance už je na pultech a objednat si ho můžete i ZDE  nebo také ZDE                                    

 

 

S.jpg

Kapela Zakopaný romance
Protože si chci písně z nového CD zahrát i živě, rozhodl jsem se pro tuto příležitost dát dohromady doprovodnou kapelu. A aby to bylo ještě zajímavější, napadlo mě, že ji poskládám výhradně z ženských hudebnic. V repertoáru máme i pár rockových vypalovaček ze světa a určitě se na koncertě nebudete nudit! 
kontakt ZDE

 

 

Olympic Plugged Unplugged Tour a Permanent Tour 2017
V letošním roce kapela oslaví už 55 let své existence a na podzim se k tomuto jubileu chystají náležité oslavy. Jaro a léto patřilo hlavně koncertování v programech Plugged Unplugged a Permanent Tour, v létě to byla i řada festivalů a koncertů pod širým nebem.
Olympic 2017.png

 

 

 

 

 

 

 

Olympic 3LP Trilogie souhvězdí a trojalbum 66+1
V dubnu vyšlo u Supraphonu jako speciální LP edice trojalbum Trilogie souhvězdí ve společném packu. V říjnu výběrové trojalbum 66+1, na kterém je také zbrusu nová pecka k výročí 55 let kapely.

 


 

 

Drumwave 
Projekt, který funguje už devět let, prošel několika podobami od prvního koncertního turné v roce 2008, přes „druhou vlnu Drumwave“, kterou bylo v roce 2011 album Second Wave for Sophisticated Junkies, až po program Disgraffiti, který spatřil světlo světa jako CD v roce 2014. Kromě těchto titulů je Drumwave zaznamenáno také na koncertním DVD Evening for The Advanced, které zachytilo atmosféru jednoho z koncertů „první vlny“ tohoto projektu.
m.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V současné době připravuji novou tvář DRUMWAVE. Další informace o projektu naleznete na www.drumwave.cz